MATERIAŁY

Wykonując nasze displaye dokładamy wszelkich starań, by spełniały one swoją funkcję jak najdłużej. Mamy świadomość, że nasze displaye mają sprzyjać tworzeniu wizerunku Państwa firmy, dlatego do ich produkcji stosujemy jedynie najwyżej jakości materiały, które czynią nasze displaye jednymi z lepszych produktów tej klasy na Polskim rynku. Nasze wyroby cieszą się także dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych odbiorców.

 

Produkt finalny, który Państwo otrzymują tworzą najwyższej klasy materiały:

– metalowe

Elementy metalowe, które wykorzystujemy do wykonania naszych displayów pochodzą od najwyższej klasy Polskich producentów, dzięki temu mamy pewność, że drut, blacha czy profile wykorzystane w konstrukcji nie będą pożywką dla rdzy i długo będą spełniały swoją rolę

– drewniane

Elementy wykonane z tego rodzaju materiału, który w przeważającej większości stanowią płyty wiórowe lub płyty MDF wykorzystywane są jako nośniki elementów drukowanych, do wykonania półek czy blatów.

– aluminiowe

Ten rodzaj materiału wykorzystujemy najczęściej jako elementy wykończeniowe, czyli jako wszelkiego rodzaju listwy i obramowania. Jest to materiał odporny na działanie czynników zewnętrznych, więc wykonane z niego elementy długo będą pracowały na Państwa wizerunek.

– plexi

To specyficzny rodzaj tworzywa, które daje się łatwo obrabiać i można z niego wykonać dowolne kształty, wykorzystujemy go głównie do tworzenia elementów wykończenia stojaków